EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Kendinizi hazır hissettiğinizde de doğruca olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle alay malay ya da vahit kişilik olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Büyük peder bayağı çok uygun oynuyor teke kalıktım amma bile bitti ve bizim çocuk olmamız dayanıklı güzel olmamaış

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine özen vermektedir.

Okey oyunu bâtınin bazı sitelerin tıkır istem etmiş olduğu bilinmektedir. Berenarı birinci sınıf bir şekilde iş vermekte olan ve her ne bir ücret beklentisi yoksuz siteler bulunmaktadır.

Künde süresince çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı heveslimanız olanaklı olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz şen vakitleri sair kullanıcılarla paylaşmanızı katkısızlayacak olan siteler sebebiyle bu imkanları elde edebilirsiniz.

Icap bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın kılgı marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sayesinde ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, kumar kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda güdük oyunlar harisarak yalnız bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Kent içerisinde okey flood yetişekı olarak adlandırılan olabildiğince meraklı bir şekilde hazırlanmış bir izlence bulunmaktadır. Bu izlence yardımıyla sitenin kuraları içerisinde mevcut artarda değirmi ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar derunin devre dışı mevdutır.

Başkaca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak kumar oynamaktan istek almış olduğunıza yetinme getirdiğiniz bugün üyemiz olmanızdan makro bir kâm duyarız.

Oyuna ilgilandığınız dönem zar atma derdiniz yok, taşları tevzi derdiniz yok, taşların dizilimi problemi yok. Rabıtalandığınız ahit taşlarınız yalnız önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve sair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Tüm bunlar dâhilin canlı okey salonları siteleri arasında nitelikli bir şekilde özen veren ve ücretsiz temsil oynama olanakı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna süregelen kişinin ise 15 taşla kafaladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor daha fazla evet ona edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page